Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
preloader
  Przyjazd
  Wyjazd

Dla grup

Razem w  górach  W swojej wieloletniej działalności oferujemy również współpracę przy organizowaniu pobytów integracyjnych oraz wycieczek szkolnych.
Wieloletnie doświadczenie, świetna lokalizacja ośrodka, wysoki standard, bardzo smaczne wyżywienie HB, przytulne pokoje z przepięknym widokiem na góry, odpowiednia liczba miejsc w pokojach 1,2,3,4 osobowych oraz rozsądne ceny.
Dla naszych”grupowych gości” organizujemy imprezy integracyjne z bogatym menu i muzyką, przy ognisku, grillu lub w sali bankietowej.  Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami, pomagamy w planowaniu i organizacji wycieczek regionalnych. 
Ceny Ceny już od 85 pln od osoby z wyżywieniem
prosimy mieć na uwadze, że na ostateczną cenę wpływa ilość uczestników, długość terminu, forma wyżywienia, pobyty gratisowe ustalamy indywidualnie.
Organizujemy imprezy integracyjne w formie grilla z bogatym menu, czeskim piwem lub w formie bankietu. Szczegóły imprezy ustalamy wg oczekiwań i budżetu zamawiającego. 
Warunki zamówienia Zapytania dotyczące dostępości terminu dla grupy prosimy kierować drogą elektroniczną na adres juralpl@gmail.com lub telefoniczną pod numer 607-271-249. 
Zamówienia oraz ustalanie detali pobytu prosimy przesyłać na adres juralpl@gmail.com

Potwierdzeniem rezerwacji dla grupy jest zadatek przelany na konto ośrodka na podstawie zadatkowej faktury VAT, dane do przelewu dostępne są w zakładce kontakt.  Pozostałą część płatności rozliczamy w dniu przyjazdu grupy (faktura VAT za pozostałą część).
Kwestie nie ustalone przed pobytem takie jak np. wynajem sali, impreza integracyjna czy grill powinny być zgłaszane z mozliwie dużym wyprzedzeniem na adres juralpl@gmail.com.
Zamawiający pobyt oświadcza, że zapoznał się z regulaminem Gościńca Jural i obliguje siebie oraz uczestników do jego przestrzegania.
     

Zobacz pokoje

Przygotowane specjalnie dla Ciebie

Więcej

Pokój 2 osobowy wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze złączone w łoże małżeńskie. Na życzenie Gości łóżka...

od 0 zl

Więcej

Przestronny pokój 3 osobowy z balkonem z wyjątkowym widokiem na Karkonosze i dostawką dla czwartej osoby.  Pokój posiada...

od 0 zl

Więcej

Komfortowy 4 osobowy apartament dwiema sypialniami, łazienką, mini aneksem oraz tarasem z wyjątkowym widokiem na Karkonosze i stoki Szrenicy. W...

od 0 zl

Więcej

Przestronny pokój dla 4 lub 5 osobowej rodziny. Wyposażony w łoże dla rodziców, część z pokoi posiada duże i stabilne łóżko piętrowe...

od 0 zl

© 2021 Jural wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Facebook