Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
preloader
  Przyjazd
  Wyjazd

Zimą...

...czyli atrakcje i udogodnienia dla fanów jazdy po śniegu

Ski Arena Szrenica Oferuje 12 km tras z systemem dośnieżania pokrywającym 100% obszaru przeznaczonego do uprawiania narciarstwa zjazdowego. 5 tras o zróżnicowanym stopniu trudności daje wiele frajdy zarówno doświadczonym, jak i początkującym narciarzom. W obrębie Szrenicy pracują 3 wyciągi krzesełkowe i  4 orczykowe. Przepustowość kolejek linowych i wyciągów orczykowych wynosi 10 tysięcy osób na godzinę. To wszystko nasi Goście mają na wyciągnięcie ręki przez ok. 3 miesiące w roku.

 
Łagodne stoki orczykowe Ok 200 metrów od naszego ośrodka znajdują się 2 mniejsze stoki z wyciągami orczykowymi - stok Pietkiewiczówka (średni stopień trudności) oraz Nartolandia - miejsce stworzone z myślą o dzieciach zaczynających swoją przygodę z jazdą na śniegu. To łagodny stok z zimowym placemc zabaw, dośnieżaniem, oświetleniem oraz gastronomią i parkingiem, idealny dla rodzin z małymi dziećmi.
 
Narty biegowe Polana Jakuszycka To legendarne miejsce, które zimą jest mekką narciarstwa biegowego.
Trasy biegowe mają długość około 100 km, wszystkie trasy tworzą pętle w kształcie listka koniczyny i łączą się ze sobą, dając możliwość łączenia tras przejazdu lub wyboru z dostosowaniem do własnych potrzeb,część tras posiada homologację FIS. Dzięki wyjątkowym warunkom klimatycznym pokrywa śnieżna zalega tu grubą warstwą do późnej wiosny, na miejscu funkcjonują wypożyczalnie sprzętu do narciarstwa biegowego oraz instruktorzy, sklepy, punkty gastronomiczne i sanitariaty. Dojechać można autem (ok.15 minut jazdy spod Jurala) lub Koleją Izerską.
Wypożyczalnia W naszym ośrodku znajduje się wypożyczalnia oferująca sprzęt dla każdej kategorii wiekowej. Dostępnych jest 200 par nart.
Narty, buty, kije, kaski i gogle dobieramy do wymiarów klientów.
Zakres dostępnych modeli jest bardzo szeroki - od rekreacyjnych narty zjazdowych dla juniorów do trenowania ich zdolności narciarskich, odpowiednie do niższej i średniej prędkości, przez sprzęt dla średnio zaawansowanych po narty z serii Blizzard Race oferują zawodniczą konstrukcję dla osiągnięcia maksymalnej wydajności. W ofercie są też narty skiturowe, snowboardy K2 oraz narty biegowe. Ponadto profesjonalny serwis prywatnego sprzętu. Czynna od 8:00 do 22:00. Dla naszych Gości w pobytach pakietowych 20% na wypożyczany sprzęt.

Chcesz sprawdzić ofertę Paulo Sport i zarezerwować sprzęt? kliknij TUTAJ
Pamiętaj, aby uzyskać rabat musisz poinformować wypożyczalnię, że jesteś naszym gościem.

 
Szkoła narciarstwa i snowboardu Snow4Fun to profesjonalnie prowadzona szkoła narciarsko- snowboardowa w Szklarskiej Porębie. Doświadczona i uprawniona kadra instruktorska pomoże każdej osobie chcącej nauczyć się jeździć.
lekcje indywidualne- nauka jazdy na nartach
lekcje indywidualne- nauka jazdy na snowboardzie
przedszkole narciarskie
Akademia Młodego Narciarza
Dla Gości naszego ośrodka 15% zniżki na wybrane zajęcia.

Chcesz sprawdzić ofertę szkółki Snow4Fun i zarezerwować lekcje? kliknij TUTAJ
Pamiętaj, aby poinformować szkółkę, że jesteś naszym gościem.
Suszarnia butów nariarskich oraz Sauna Na terenie ośrodka dostępna jest suszarnia butów narciarskich z wydajnymi suszarkami, a także przechowalnia nart, nie mogło też zabraknąć suchej sauny :)
 

Zobacz pokoje

Przygotowane specjalnie dla Ciebie

Więcej

Przytulny, słoneczny pokój 2 osobowy usytuowany jest od strony południowo wschodniej. Posiada dwa łóżka pojedyncze złączone w łoże....

od 0 zl

Więcej

 Słoneczny, 4 osobowy apartament o najwyższym z oferowanych przez nas standardzie. Usytuowany od strony południowo wschodniej, na pierwszej...

od 0 zl

Więcej

Przestronny, słoneczny pokój z dwuosobowym łożem, łóżkiem oraz dostawką dla czwartej osoby. Usytuowany od strony południowo wschodniej,...

od 0 zl

Więcej

Przestronny pokój dla 4 lub 5 osobowej rodziny. Wyposażony w łoże dla rodziców, część z pokoi posiada duże i stabilne łóżko piętrowe...

od 0 zl

© 2024 Jural wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Facebook